Наша історія

За кожною усмішкою криється якась історія…

Не стала винятком і РОДИННА СТОМАТОЛОГІЯ «УСМІШКА», яка була заснована у Львові родиною Дерейко ще в 1989 році і з тих пір завоювала хорошу репутацію у львів’ян та гостей міста. Спеціалісти стоматологічної клініки «Усмішка» перейняли усі найкращі принципи медицини державного сектору, скориставшись перевагами можливостей приватної медицини.

З 2002 року клініку очолює Дерейко Ярема Олегович, (син доктора Дерейко О.В.). Сьогодні він, продовжуючи родинну справу, постійно розвиває та удосконалює принципи роботи «Усмішки», повністю оновив стоматологічне обладнання. Разом зі своєю дружиною Наталією Степанівною продовжують працю своїх батьків та прабатьків, котрі почали трудитися ще понад 60 років тому.

У клініці запроваджено високий рівень безпеки стоматологічного лікування, що базується на обов’язковій дезінфекції та стерилізації інструментів, а також на ретельній дезінфекції приміщень. Безпека в клініці стала візитною карткою для всіх, хто усвідомлює ризики інфікування, пов’язані зі стоматологічним втручанням.

"УСМІШКА" пройшла випробування часом. Сьогодні - це команда із 8 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова, котрі на практиці реалізовують найновіші технології та методики лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні (виробництва Німеччини, Швейцарії, Японії, США, Фінляндії).

РОДИННА СТОМАТОЛОГІЯ «УСМІШКА – це клініка, яка надає повний комплекс професійної стоматологічної допомоги для усієї родини від найменшого до найстаршого. Абсолютна стерильність інструментів та безболісність процедур гарантують якісне стоматологічне обслуговування. А приємна атмосфера в клініці допоможуть позбавитися страху перед наступним візитом до зубного лікаря раз і назавжди

Майстерність рук лікарів клініки за 27 років оцінило понад 16 тисяч постійних пацієнтів. Найкраща нагорода, яка підтверджує те, що робимо свою роботу недаремно та даємо людям можливість знову красиво усміхатись - це коли пацієнт, якому ти допоміг багато років тому, приходить до тебе знову, приводить своїх дітей, онуків і всі залишаються задоволеними.

Досвід, вміння, порядність, професіоналізм, який передавався десятками років із покоління в покоління, від діда до внука – ось фундамент однієї з найвідоміших клінік на теренах Західної України – родинної стоматологічної клініки «Усмішка», яка повністю відповідає міжнародним стандартам і є гідним конкурентом відомим європейським медичним центрам.

Сьогодні немає ніякої необхідності виїжджати за кордон для лікування зубів. Гарантуємо високий рівень професіоналізму та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Дозвольте нам стати частинкою історії Вашої усмішки...

Про нас

Наші контакти

вул. Виговського, 20 б, м. Львів

0 800 211 529

(032) 292 76 76

Запис на прийом тут

Подарунки для дітей

WIFI

Система кондиціонування

Оплата картками

Партнери: