Протезування в стоматології

Протезування в стоматології - це косметична реконструкція або відновлення відсутніх зубів. Досягнення сучасної стоматології дають широкі можливості для використання різноманітних методів для кожного окремого випадку.
Якщо людина вже зважилася на протезування, звичайно, її турбує питання, який же з цих видів кращий і найбільше підійде в її ситуації.
Загалом є три види зубних протезів:
- незнімні;
- частково-знімні;
- знімне протезування;
- до окремої категорії належить протезування на імплантатах. Деталі в розділі «Імплантологія»

Якщо потрібно відновити втрачений або видалений зуб і нема протипоказань, то стоматолог в першу чергу порекомендує імплантацію. І хоча протезування на імплантатах дорожче від звичайного протезування, зверніть увагу на інші його особливості. Адже імплантати можуть служити людині все життя, якщо їх правильно доглядати. Інші ж види протезів за декілька років потребуватимуть заміни та можуть спричинити додаткові проблеми та грошові витрати.

Якщо розглядати знімне протезування, що є досить ефективним рішенням у складних випадках, то тут найпопулярнішим видом є повний знімний пластинковий протез. Його виготовляють з нейлону чи з акрилової пластмаси і застосовують при повній або частковій втраті зубів. Такі протези можуть бути:
- цілком знімними і спиратися на щелепу та ясна;
- частково-знімними з фіксувальними елементами на природних зубах.

Також пропонуємо бюгельне протезування, яке відрізняється від протезів з пластмаси тим, що має металевий каркас. Завдяки такому каркасу носіння протезу стає більш комфортним, а також сприятливо позначається на дикції чи під час їжі.

Протезування передніх зубів вимагає великої уваги до естетики, а також максимально стислих термінів. В цьому випадку перевагу віддають кераміці, адже вона найточніше передає природний колір зубів, не спричиняє алергії та є біосумісна.

Ціни на протезування зубів різні і залежать від безлічі факторів: матеріал, вид та обсяг роботи, використання сучасних технологій.

Подарунки для дітей

WIFI

Система кондиціонування

Оплата картками

Партнери: