Пропозиції. Новини

Забудьте про будь-які неприємні відчуття у кріслі стоматолога!

Хочемо представити вам новітню систему анестезії в стоматології - STA System (Single Tooth Anesthesia System - система анестезії одного зуба)

Апарат STA дозволяє здійснювати контроль над проведенням знеболення, забезпечуючи абсолютну безболісність і безпеку анестезії під час лікувальних і гігієнічних стоматологічних процедур. ⠀

Комп'ютерна анастезія STA має багато переваг у порівняні з анестезією звичайним шприцом голкою: ⠀

• процедура відбувається абсолютно безболісно - вищий можливий рівень комфорту пацієнта і стоматолога;
• вібувається надійне знеболення тільки одного зуба;
• відсутнє оніміння губ, щік, язика - значне зменшення дискомфорту;
• вводиться значно менша кількість анестетика, що знижує токсичність і алергічну реакцію;
• процедура знеболювання займає близько 1-2 хвилин;
• дозволяє домогтися значного зниження страху, тривожності і стресу - замість звичної голки пацієнт бачить щось схоже на авторучку. Особливо це стосується маленьких дітей, які при вигляді шприца зазвичай починають сильно хвилюватися, заважаючи провести процедуру знеболення.

Сам апарат STA складається з двох основних частин. Це невеликого розміру блок, в якому міститься мікропроцесор, який контролює процедуру анестезії. А також стерильна одноразова трубка зі спеціальним ергономічним наконечником з голкою. Сама голка неймовірно тонка, що забезпечує максимально делікатне проникнення в слизову оболонку тканин рота.


Ми раді повідомити вас, що вже понад 3 роки ця система з успіхом застосовується в нашій стоматологічній клініці "Усмішка", щоб максимально зменшити дискомфорт при відвідуванні стоматолога.

I-PRF - плазмоліфтинг

Щоб досягнути максимального результату в своїй практиці, ми використовуємо новітні технології, які допомагають уникнути дискомфорту в місці проведення втручання.

Одним із них є методика I-PRF.

Суть методу полягає в тому, щоб помістити в місце пошкодження фактори росту (тромбоцити), які стимулюють прискорене загоєння. Для цього проводять забір крові (30-50 мл) і поміщають її в спеціальну центрифугу, яка за декілька хвилин виділяє з крові плазму, збагачену тромбоцитами, та вводять її пацієнтові в пошкоджену зону. Де в подальшому відбуватиметься прискорене загоєння.


Основні переваги технології I-PRF:

- мінімальні больові відчуття у післяопераційному періоді
- знижується вірогідність післяопераційних ускладнень та алергічних реакцій
- зменшується загальна тривалість реабілітаційного періоду
- сприяє якісному відновленню кісткової тканини і загоєнню ясен
- чудова альтернатива штучним колагеновим мембранам, які до того ж значно дорожчі.

Технологія I-PRF має ряд суттєвих переваг і знайшла максимально широке застосування в хірургічній стоматології та інших галузях медицини. Завітайте до стоматологічної клініки "Усмішка" щоб переконатися в цьому на власному досвіді.

CAD/CAM системи

З нами Ви завжди будете в курсі всіх новин сучасної стоматології. Все, що ми відкриваємо для себе – представляємо та пропонуємо Вам. Останнє наше відкриття в галузі цифрової стоматології - сучасна спеціалізована CAD/CAM система , яка визнана найвідомішими лікарями світу та якій практично немає рівних. CAD / CAM - це скорочення слів: Computer-Aided Design (проектування з використанням комп'ютерної технології) та Computer-Aided Manufacture (виготовлення з використанням комп'ютерної технології).

Стоматологічні конструкції на основі діоксиду цирконію

Протезування на основі діоксиду цирконію (ZrO2) сьогодні – це здійсненна мрія для пацієнтів з високими естетичними вимогами, алергетиків та пацієнтів з чутливими зубами. Діоксид цирконію - надміцний матеріал білого кольору, який володіє унікальними біологічно – сумісними якостями, ідеальний для використання у стоматологічному протезуванні.

Конструкції на основі діоксиду цирконію володіють наступними якостями:
• Естетичність
• Легкість в порівнянні з металокерамічними конструкціями
• Максимальна біологічна сумісність
• Міцність
• Висока світлопроникність
• Відсутність сірого відтінку у реставрації
• Відсутність темної приясенної частини зуба
• Довговічність

Наша клініка для виготовлення таких коронок використовує найпопулярнішу CAD/CAM технологію фірми ZirkonZahn (Італія) - систему з досвідом роботи лікарів всього світу.

Що ж незвичайного в цій системі?
- суттєво скорочує час виконання замовлення з покращенням якості виробу;
- це контрольований процес біля крісла стоматолога від оптичного сканування до завершеної реставрації (коронки, вкладки, вініри) без неприємних сюрпризів;
- висока точність контролюється комп’ютером, що виключає людський фактор;
- забезпечує плавність переходу кераміка-зуб та відсутність нависаючих країв, що можуть подразнювати ясна;
- колір керамічної реставрації максимально наближений до природного кольору зуба, що забезпечує бездоганну естетичність;
- натуральний вигляд і прозорість;
- реставрація позбавлена металу, а отже не має сіруватого відтінку;
- забезпечує макс. відповідності поверхонь керамічної реставрації до оточуючих тканин і зубів;
- можливість полірування всіх зовнішніх поверхонь.

Види зубних коронок, їх терміни служб та які краще ставити

В розділі «Естетична стоматологія» розповідаємо про варіанти коронок в різних клінічних ситуаціях, про їх терміни служб та які краще обрати...

Сподіваємось, Ви й надалі будете разом з нами.
З любов'ю, Ваша "Усмішка"

Подарункові сертифікати

Завдяки широкому спектру стоматологічних послуг, обирати та комбінувати набір може сам власник сертифікату. Зробіть подарунок своїм рідним або скористайтесь даною пропозицією в якості корпоративних заохочень

Наші контакти

вул. Виговського, 20 б, м. Львів

0 800 211 529

(032) 292 76 76

Запис на прийом тут

Подарунки для дітей

WIFI

Система кондиціонування

Оплата картками

Партнери: