Професійне відбілювання зубів

У Вашому житті скоро має відбутись якась незабутня подія і Ви хочете виглядати та почувати себе «на всі 100»?

Найважливішим в цьому образі є Ваша усмішка. Красива усмішка - інтригує, скромна - розчулює, добра - радує, щаслива - зачаровує, щира - надихає. Усмішка не залишає байдужим нікого! Кожен з нас хоче, щоб вона була білосніжною та завжди випромінювала молодість.

Подаруй собі задоволення гордитись білосніжною усмішкою

На сьогоднішній день пропозицій на ринку професійних відбілюючих систем дуже багато. Можна відбілити зуби як у кабінеті стоматолога, так і вдома. Однак, неправильний вибір може привести до неприємностей – виникнення підвищеної чутливості зубів, пошкодження слизової оболонки ротової порожнини, нездобуття очікуваних результатів. Щоб цього не сталось, пропонуємо Вам скористатись перевіреними нашими спеціалістами пропозиціями:
- Професійне відбілювання зубів в клініці
- Відбілювання зубів в домашніх умовах.

Професійне відбілювання зубів в клініці

1. Пропонуємо один із найшвидших методів відбілювання зубної емалі - фотовідбілювання системою ZOOM від компанії Discus Dental (США). Ця компанія вже багато років спеціалізується на дослідженнях, розробці і виробництві професійних відбілюючих систем, починаючи від ніжного відбілювання із застосуванням індивідуальних кап, і закінчуючи клінічною процедурою відбілювання за допомогою спеціальної лампи ZOOM, що дозволяє добитись зміни кольору до 12 відтінків за шкалою Vita. Система ZOOM володіє високою ефективністю всього за 45 хв і дає миттєвий результат. Стоматолог наносить на зуби відбілювальний гель, а далі активує його світлом. Результат вражає, адже лише за декілька годин можна змінити відтінок зубів. Відсутність негативної дії на тканини зуба доведено.

Перед процедурою відбілювання необхідно :
- пройти обстеження фахівця;
- провести видалення зубних відкладень і нальоту;
- провести санацію ротової порожнини (пломбування всіх каріозних порожнин).

Особливі вказівки:
- Штучні матеріали відбілюванню не підлягають, тому однією з умов хімічного відбілювання є відсутність їх на видимій поверхні.
- Коли ж є присутні старі реставрації, тоді спочатку потрібно відбілити зуби, а потім здійснити заміну існуючих реставрацій на нові під колір відбіленої емалі. Вам повинні про це повідомити.

Протипокази:
- Неякісне прилягання пломб;
- Вік (неповнолітні);
- Онкохворі;
- Вагітні і жінки в період лактації;
- Підвищена чутливість зубів;
- Оголення коренів зубів (хвороби пародонту);
- Наявність каріозних порожнин;
- Наявність пломб на видимій поверхні зуба;
- Алергія на перекисні сполуки.

2. Також пропонуємо ще один метод відбілювання зубів за допомогою новітньої технології в косметичній стоматології «Arde Lumine» (від фірми Ardenia Німеччина), яка дозволяє на три – чотири тони (індивідуально для кожного) висвітлити зуби за один прийом у лікаря. Процедура триває від 1 - до 1,5 год. Відбілювання зубів по технології «Arde Lumine» – це простота, зручність і повна безпека, структура зубів не міняється і не псується.

А найважливіше - Ви отримуєте максимальні результати відбілювання, тобто білосніжну красиву усмішку. При правильному дотриманні всіх норм гігієни ротової порожнини ефект відбілювання зберігається на довгий період.

Відбілювання зубів в домашніх умовах

Призначається після процедури відбілювання зробленої в клініці для підтримання ефекту відбілювання або як самостійний варіант.

Для домашнього професійного відбілювання ми пропонуємо систему Perfect Bleach від фірми VOCO (Німеччина), з пероксидом карбаміду 10%; 17%. Ця система дозволяє простим і доступним способом задовольнити всі вимоги до сучасного відбілюванню зубів і найвищі естетичні потреби.

Для цього використовують спеціальні прозорі капи, що повторюють форму ваших зубів. Наші техніки виготовляють індивідуальні капи відмінної якості. Надалі ці вироби застосовуються пацієнтами в домашніх умовах, наносячи в капи відбілювальний гель. В залежності від відсотку гелю визначаємо потрібну кількість годин експозиції (від 1,5 до 4 год), а також термін використання від 3 до 5 тижнів за показами.

Пам’ятайте, відбілювання зубів виконується індивідуально із попереднім обстеженням стану Вашого здоров’я.

Подарунки для дітей

WIFI

Система кондиціонування

Оплата картками

Партнери: