Терапевтична стоматологія

Терапевтичне лікування зубів є найбільш популярним напрямом в стоматології. Це основа, без якої неможливе проведення якісного протезування, ортодонтичного та пародонтологічного лікування, імплантації та ін. Від того, наскільки якісним буде цей фундамент, залежить кінцевий результат лікування зубів.
Терапевтична стоматологія займається лікуванням карієсу. Карієс зуба — це руйнування зубної емалі з утворенням порожнини і подальшим ураженням дентину (тканини зуба). Несвоєчасне лікування карієсу може привести до втрати зуба.

Раннє лікування карієсу зуба

На початковій стадії карієсу руйнування емалі зуба та зміни його структури ще немає. Видимою ознакою захворювання є біла пляма на поверхні зуба. Лікування каріозної плями на цій стадії не вимагає буріння й анестезії. Проблема усувається за допомогою дезинфікуючого впливу озону та ремінералізуючої терапії. Озонотерапія знищує хвороботворну мікрофлору, а застосування спеціальних гелів насичує емаль іонами кальцію, фтору та іншими мінеральними речовинами. Це дозволяє зупинити розвиток карієсу, зберегти зубну емаль і попередити більш складне лікування карієсу.

Лікування карієсу зубів 2-4 стадії

Друга стадія — поверхневий карієс, характеризується появою ділянки шорсткості і розм'якшення емалі. Незважаючи на назву, карієс на цій стадії може поширитися на всю товщину зубної емалі.
Третя стадія — середній карієс. На цій стадії процес руйнування поширюється на шар дентину під емаллю зуба.
Четверта стадія — глибокий карієс, при якому захворювання поширюється на весь шар дентину, утворюється каріозна порожнина, з'являються больові відчуття при жуванні, контакті з холодною, солодкою і кислою їжею та напоями.

Лікування карієсу 2-4 стадій полягає у видаленні уражених тканин, дезінфекції порожнини зуба, накладенні спеціальної прокладки для збереження пульпи і міцного утримання пломби, накладенні пломби, ідеальної підгонки і фінішної обробки поверхні пломби (шліфування, полірування), нанесенні захисної плівки, що значно продовжує довговічність пломби. Така багатоступенева процедура дозволяє досягти не лише лікувального, а й естетичного ефекту.

Використовуємо матеріали найвищої якості для естетичного відновлення зуба та задоволення пацієнта.

Препарування зубів проводимо сучасними наконечниками мінімальної вібрації фірми MK-dent (Німеччина), а також 100% стерильними борами фірми Edenta (Швейцарія) .
Для пломбування використовуємо тільки дуже якісні матеріали фірми VOCO (Німеччина), Ivoclar Vivadent, Kuraray, 3 M ESPE.
Завдяки використанню в клініці сучасних методів, інструментів та пломбувальних матеріалів відомих європейських фірм - надійно і якісно відновлюємо навіть дуже серйозно зруйновані зуби, а також досягаємо природної форми та кольору зубів.

Пломби чи реставрації можна замінити ще більш досконалими конструкціями (вкладками, вінірами, напівкоронками). Детальніше про їх переваги в розділі «Естетична стоматологія».

Подарунки для дітей

WIFI

Система кондиціонування

Оплата картками

Партнери: