Ортодонтія

Ортодонтія – це розділ стоматології, який займається лікуванням неправильного положення зубів і патології прикусу у дітей та дорослих. Правильний функціональний прикус та рівні зуби – це профілактика пародонтозу та пародонтиту, а бездоганна усмішка - це не тільки красиво, але і дуже важливо, адже вона на все життя дарує впевненість у собі та своїх силах.
Подаруйте Вашій дитині усмішку з дитинства і вона буде дуже вдячна Вам, коли подорослішає. На жаль, більшість людей замислюються про це ближче до 30 років, а виправляти прикус і, як наслідок, усмішку, набагато простіше, поки зуби ще ростуть.

Основні причини неправильного прикусу:
- неправильний ріст зубів;
- зміщення зубів внаслідок видалення сусідніх;
- різноманітні аномалії розвитку верхньої або нижньої щелепи.
Якщо з першими двома причинами можна впоратися без всяких операцій, то третя лікується комбіновано, лікарями-ортодонтами та щелепно-лицевими хірургами.

Пропонуємо найсучасніші технології та пристрої для виправлення прикусу та вирівнювання зубів.

Їх можна віднести до двох основних груп: знімні та незнімні.
Знімні ортодонтичні апарати – це пластинки та функціональні трейнери, які встановлюють дітям в період росту щелеп. Використовуються вони для профілактики та корекції деформацій зубного ряду у випадках з інфантильним ковтанням, закушуванням та смоктанням губ та пальців. Ці апарати сприяють вирівнюванню зубів на етапі їх прорізання.

Незнімна апаратура, до якої відносяться брекет-системи, використовується для вирішення проблем з прикусом підліткам та дорослим пацієнтам. Брекети являють собою малесенькі замочки, які клеяться на зовнішній або внутрішній сторонах зубів. Замочки з’єднуються між собою тонкою металічною дугою. Лікування за допомогою брекет-системи є найбільш ефективним.

Найбільшою популярністю в нашій клініці користуються класичні металеві брекети та керамічні брекети, які відрізняються від металевих тим, що кронштейни та дріт виготовляються з матеріалу прозорого кольору або кольору зубів. Керамічні брекети є естетичним варіантом, який пацієнт може вибрати, щоб отримати менш помітну альтернативу традиційним брекетам.

З якого віку можна встановлювати брекети?

Лікування брекет-системою можливо вже в 9-10 років, коли ще не всі зуби змінилися, але оптимальним вважається вік 12-13 років. Саме в цей період постійні зуби активно ростуть, а значить брекети будуть найбільш ефективні. Але це не означає, що установка брекетів в 30 років буде марна, просто лікування займе більше часу.
Лікар-ортодонт нашої клініки підбере необхідні апарати згідно віку пацієнта та патології, яку потрібно лікувати. Також надамо максимум інформації по догляду і використанню ортодонтичних апаратів.

Правила носіння брекетів

1) пацієнту доведеться відмовитися від дуже твердої і в'язкої їжі, яка може пошкодити брекети.
2) треба витрачати більше часу на чищення зубів, що не так вже і погано.
3) перші тижні потрібно буде звикати до брекетів, адже можуть доставляти певний дискомфорт.

Тривалість лікування

У середньому лікування триває півтора-два роки, залежно від ступеня порушення прикусу. Активне лікування брекетами - це лише перший етап. Після їх зняття на зуби встановлюються так звані ретейнери - спеціальний дріт, який не дає зубам зміщуватися назад в початкове положення. Ретейнери непомітні для оточуючих і самого пацієнта, але обійтися без них не можна навіть в найпростішому випадку.
Під час кожного наступного візиту, а це, як правило, один раз на 1-2 місяці, спостерігатимемо за ходом лікування і за загальним станом зубів та ротової порожнини.

Зробимо Вас усміхненими, зробимо Вас щасливими!

Подарунки для дітей

WIFI

Система кондиціонування

Оплата картками

Партнери: