Стоматологія для вагітних

Профілактика та лікування стоматологічних захворювань

Вагітність – це такий період в житті жінки, коли в організмі відбувається величезна кількість фізіологічних та гормональних змін. І всі проблеми зі здоров'ям, які виникають в цей період, можуть відбитися на здоров'ї дитинки. Головне – це вчасне лікування всіх інфекційних захворювань, а ще краще їх профілактика. Стоматолог входить до переліку обов'язкових фахівців для відвідування під час вагітності. Він зможе вчасно виявити захворювання і призначити безпечне лікування.
Рекомендуємо кожній жінці ще до настання вагітності задуматись про здоров’я зубів її майбутнього малюка. Адже, формування зубів дитини починається задовго до її народження, ще з ранніх періодів вагітності мами. Протягом п'ятого - шостого тижня вагітності у зародка починають з'являтися і розвиватися "молочні" зубки. Між третім і шостим місяцем вагітності у Вашої крихітки починає формуватися емаль на цих зубчиках. А при народженні Ваше немовля вже має під яснами повний набір повністю сформованих не лише первинних, а й зачатки постійних зубчиків, які ще знаходяться в глибині кістки щелепи і поступово там розвиваються.

Діагностика стану зубів майбутньої мами під час вагітності.

Навіть якщо до вагітності у вас не виникало проблем із зубами, в період перших тижнів обов'язково слід відвідати стоматолога. Адже, саме тоді вагітних жінок турбує токсикоз, а нудота і блювота підвищують кислотність слини – а це може спровокувати розмноження бактерій в порожнині рота. Для організму вагітної жінки будь-яка бактерія буде представляти загрозу.

У той період, коли плід росте, йому потрібно якомога більше кальцію, який часто буде відбиратися у зубної емалі його мами. А порушення шару емалі може призвести до оперативного розвитку карієсу. Отже, діагностика стану зубів під час вагітності – це обов'язкова процедура.

Майбутні мами особливо повинні звертати увагу на дотримання правил особистої гігієни порожнини рота, нехтування якими може призвести до сильного мікробного інфікування її зубів та ясен, а це в свою чергу буде сприяти проникненню бактерій в організм малюка. Піклуючись про здоров'я зубів і ясен, Ви не тільки підтримуєте стан власного здоров'я в цілому, але також сприяєте безпечній вагітності та народженню здорової дитинки!

Подбайте про здоров’я Вашої майбутньої крихітки...

Легкої Вам вагітності!

Подарунки для дітей

WIFI

Система кондиціонування

Оплата картками

Партнери: