Імплантологія зубів

Підвищення якості життя

Зубні імплантати є найкращими "замінниками" хворих зубів. Вони можуть бути рішенням для тих людей, які втратили один зуб або кілька через захворювання пародонту, нещасних випадків або з якоїсь іншої причини. Наші пацієнти стверджують, що зубні імпланти, які їм встановлено мають однаковий зовнішній вигляд, функціональність і дають таке ж відчуття, як свої власні зуби. Імпланти не випадають під час розмови, сміху або їжі, не вимагають використання клею, як для зубних протезів. Догляд за ними - як за природними зубами.

Зубний імплантат (імплант) можна назвати копією справжнісінького зуба, який служитиме вам до кінця життя. Складаються вони із двох частин:
1) переважно титанового штифта чи «гвинтика», які відтворюють вигляд кореня зуба і «вмонтовують» у кісткову тканину щелепи;
2) коронка – верхня частина імпланта, що виступає над яснами.

Переваги зубної імплантації:

- Імплантація зубів відбувається точно на місці втрачених зубів, не зачіпаючи здорових зубів. Саме тому такий варіант відновлення є оптимальним, на відміну від протезування, коли потрібно жертвувати здоровими зубами, щоб встановити зубний протез.
- Зубні імплантати дуже міцні, встановлюються вони практично на все життя. Замінюються при потребі лише коронки.
- Це дуже зручно, і Вам не потрібно боятися, що в один момент Ваша чарівна усмішка «злетить із обличчя», що може статися із зубними протезами, які кріпляться на спеціальні креми та гелі.
- Вставити зуби методом імплантації – це повноцінно замінити справжній природний корінь та покращити естетичний вигляд в цілому, розрізнити це зможе лише спеціаліст.
- Операцію з імплантації зубів можна робити усім незалежно від віку і кількості втрачених зубів. Не має значення, чи Вам потрібен один зуб, чи два ряди.

Збереження існуючих природніх зубів

У випадку відсутності одного або кількох зубів, існуючі зуби втрачають опору сусідніх зубів і переміщаються на їх місце, через що погіршується прикус, а в результаті доходить до втрати існуючих власних зубів. Відновлення втрачених зубів з використанням зубних імплантатів означає, що ця проблема Вас більше не стосуватиметься. Тому що всі зуби, як власні, так і штучні, є на своєму місці

Процес імплантації зубів є індивідуальним, тому з усіма уточненнями потрібно звертатись до спеціалістів клініки.Подарунки для дітей

WIFI

Система кондиціонування

Оплата картками

Партнери: