Цифрова рентгенодіагностика

Якість лікування залежить від правильно поставленого діагнозу, а відповідно обраного методу діагностики

Незалежно від проблеми, з якою звертається до нас пацієнт, пропонуємо зробити в нашій клініці комп’ютерну томографію (КПКТ) на рентгенівському апараті ProMax ® 3D Mid (Фінляндія) - один з найточніших методів діагностики на сьогоднішній день.

Турбувати може один зуб, а хворих зубів може бути і десять. Тому ми завжди намагаємось дивитись на проблему комплексно і оцінюємо не один конкретний зуб, а всю зубно-щелепну систему. Під час консультації, аналізуючи Ваш рентгенівський знімок, надамо детальні відповіді та пояснимо про стан ротової порожнини загалом.

В чому ж переваги комп’ютерної томографії?

Перш за все в тому, що при стандартній рентгенографії чи панорамній томографії, в результаті отримуємо єдине плоске зображення об’єкта, а при КТ дослідженні повністю сканується трьохвимірний об’єкт, отримана інформація обробляється в комп’ютері і відновлюється віртуальна трьохвимірна модель, яка представляє собою точну копію всієї сканованої області. Спеціаліст у відсутності пацієнта може вивчати будь-який об’єкт, який його цікавить, під будь-яким кутом, з будь-якої сторони, у всіх площинах і на будь-якій глибині.

Попереднє сканування вибраної ділянки дозволяє більш точно спланувати операцію, а згодом достовірно визначити, наскільки точним було хірургічне втручання і, при необхідності, провести корекцію.

Planmeca ProMax ® 3D Mid відповідає багатьом діагностичним вимогам імплантології, ендодонтії, пародонтології, ортодонтії, стоматологічній та щелепно-лицевої хірургії, а також відмінний інструмент для діагностики вуха та верхньощелепних пазух.

Переконливі переваги конусно-променевого комп’ютерного томографа Planmeca ProMax ® 3D Mid

- 3D – це детальна діагностика в трьох площинах в об’ємі (на сьогодні - єдиний метод діагностики для виявлення прихованих патологій);
- 3D планування – успішне та безпечне імплантологічне лікування;
- Суттєво зменшена доза опромінення в педіатричному режимі;
- Низьке променеве навантаження та чудова якість діагностики;
- Можливість 2D і 3D візуалізації;
- Відкрите позиціонування апарату без відчуття клаустрофобії у пацієнта;
- Можливість діагностування пацієнтів з обмеженими можливостями
- Програма для діагностики ЛОР органів
- Опис знімку лікарем-рентгенологом

Зробимо Вас експертами у своєму лікуванні.

Подарунки для дітей

WIFI

Система кондиціонування

Оплата картками

Партнери: