Безстресове лікування

Ви досі боїтеся лікувати зуби?
Допоможемо Вам перебороти страх.

Працюємо відповідно до сучасних стандартів медичного обслуговування та прагнемо, щоб Ваш комфорт починався з гарного настрою та віри у позитивний результат лікування. Створили для Вас усі необхідні умови для якісного, безстресового перебування у стінах сучасної клініки.

На сьогодні стоматологічна клініка «Усмішка» - це команда високопрофесійних однодумців, які на практиці реалізовують концепції профілактичної, мікроінвазивної та естетичної стоматології, застосовують найновіші технології та методики лікування на сучасному стоматологічному обладнанні (виробництва Німеччини, Швейцарії, Японії, США, Фінляндії). Все обладнання є новим, сертифікованим та відповідає світовим вимогам щодо безпеки людини при їх експлуатації.

Невидимо для Ваших очей розмістили всі необхідні для роботи лікаря інструменти і матеріали, завдяки чому уникнули неприємних запахів медикаментів та знизили рівень стресу, який може виникнути при візуальному контакті зі стоматологічними інструментами.
Медичне втручання здійснюється фахівцями, які мають відповідні сертифікати, великий досвід роботи та регулярно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи навчання та майстер-класи в Україні та закордоном.

Чому Вам не потрібно боятись візиту до стоматологічної клініки «Усмішка»?

- тому, що це зовсім не боляче;
- це Ви робите для власної користі та збереження здоров'я;
- під час лікування застосовуємо сучасні методи знеболення, підібрані індивідуально для Вас.

Чи потрібно боятись загальної анестезії (наркозу)?

Ні, не потрібно. Знечулення - одне з форм боротьби з болем під час лікування зубів. Існують різні види місцевої анестезії, а в складних випадках – загальна анестезія (наркоз). Для цього використовуємо найновішу апаратуру, яка дозволяє розрахувати дозування так, що Ви після закінчення процедури одразу зможете йти додому. Сучасні знеболюючі препарати – не токсичні та швидко виводяться з організму.

Все, про що Ви мрієте,
знаходиться на другій стороні Вашого страху...

Подарунки для дітей

WIFI

Система кондиціонування

Оплата картками

Партнери: