Перший візит в клініку

Якщо Ви вперше звертаєтесь в нашу клініку з метою вилікувати свої хворі або погано раніше проліковані зуби, а також покращити форму та колір уже колись відреставрованих зубів чи зробити професійну гігієну ротової порожнини - ми можемо запропонувати різні способи вирішення поставлених завдань. Але для цього потрібно провести ряд обов'язкових клінічних та лабораторних досліджень, оскільки якість лікування залежить від правильно поставленого діагнозу.
Ось чому, перший візит пацієнта в нашу клініку пропонуємо розпочинати з ретельної діагностики, а далі узгоджуємо комплексний і реальний план лікування на основі Ваших побажань, та складаємо орієнтовний кошторис до нього.

Цифрова рентгенодіагностика.

Отже, для початку ми пропонуємо зробити у нас в клініці рентгенівський знімок 2D чи 3D на сучасному комп’ютерному томографі, незалежно від проблеми, з якою Ви звертаєтесь.

Під час консультації, аналізуючи Ваш рентгенівський знімок, надамо детальні відповіді та пояснимо про стан ротової порожнини загалом. Турбувати може один зуб, а хворих зубів може бути і десять. Тому ми завжди намагаємось дивитись на проблему комплексно і оцінюємо не один конкретний зуб, а всю зубно-щелепну систему.

Справа в тому, що пацієнти не завжди розуміють критерії оцінки якості стоматологічного лікування, а спеціалісти нашої клініки - це професіонали, що володіють спеціальними знаннями та вміннями для практичного здійснення діагностики, лікування та попередження захворювань зубів, порожнини рота і щелепно-лицевої ділянки в цілому.
Ось чому, спілкуючись з своїми пацієнтами, ми намагаємось розповідати, показувати та пояснювати їм про реальний стан їх ротової порожнини в даний момент. Адже важливо, щоб Ви були проінформовані про стан Вашого стоматологічного здоров’я, план лікування та вартість послуг.

Зробимо Вас експертами у своєму лікуванні.

Подарунки для дітей

WIFI

Система кондиціонування

Оплата картками

Партнери: